«Мистецькі історії»

 

Спільний проект Національної радіокомпанії і Національної телекомпанії України

Національна радіокомпанія України вирізняється серед державних мовників Європи своїм унікальним творчим арсеналом, зосередженим у об’єднанні художніх колективів і солістів ТО "Музика". Це - заслужений академічний симфонічний оркестр, академічний оркестр народної та популярної музики, академічний хор ім. Платона Майбороди, Великий дитячий хор, тріо бандуристок і солісти. Багаторічна історія цих колективів є невід"ємною сторінкою у великій історії Українського радіо, а потужний різножанровий репертуар - основою Золотого аудіофонду  української музичної культури. До того ж, ці  колективи і солісти  мають професійну репетиційну і концертну базу - Велику концертну студію Будинку звукозапису, що є однією з найкращих в Європі і побудовану з урахуванням усіх технічних і акустичних вимог сучасного мовлення.  
Творчий арсенал, про який можуть тільки мріяти  багато провідних радіостанцій  Європи,  мав бути використаний і реалізований у радіо- та телеефірі!
Так народилась ідея  "Мистецьких історій"  - спільного проекту НРКУ та НТКУ, що передбачає проведення  циклу  концертних  вечорів, присвячених знаменним мистецьким датам  та  подіям України і  головними  дійовими особами у них є художні колективи та солісти  Українського радіо.
Ідея виявилась дуже привабливою і для  наших партнерів, бо до концертів одразу  долучились  солісти Національної опери України, інструменталісти-віртуози, студентські музичні  колективи. 
Назва проекту вказує на те, що "Мистецькі історії" стають сторінками   культурного літопису країни, адже концерти відбуваються  у  вщерть заповненій глядачами залі, звучать у радіоефірі і записуються до  Фонду Українського радіо, виходять на телеекран Першого Національного, залучаючи до цього процесу слухачів  і  глядачів всієї України.

Автор ідеї, продюсер –
генеральний директор НРКУ
Тарас Аврахов.

Художній керівник – директор ТО "Музика" Володимир Шейко.

Сценарії – Галина Бабій, Юрій Василенко.

Звукорежисери – Олексій Грицишин, Антон Сасько.

Телережисери - Людмила Кривомаз,
Олег Павлюченков.

Редактор – Олександр Шамонін.

Ведуча – Галина Бабій.

http://radioukr.com.ua/ua/
2013
2012
2014
2015